Tuzla Klima Servisi

582

Klima filtresi, klimanın istenilen performansının devam etmesi için önemli olan etmenlerdendir. Klima filtreleme işlemi de uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir. Klimalarda iki çeşit klima mevcuttur. Salon tipi klima fiyatları bunlardan birisi, elektrostatik filtreleme işlemi diğeri de aktive karbon filtreleme işlemidir. Elektrostatik filtre, ortam içinde maruz kalınan kir ve toz, dumana bağlı olarak yapılan uygulamayı temsil eder. Klima bu durumları içine ve bir zaman sonra klimada filtreleme sorunu baş gösterir. Bu durum bahsedilen klimanın parçalarının sökülüp ilaçla yıkanmasını gerektirir.

Salon tipi klima fiyatları, aktive karbon filtre de, sigara kokusu gibi ortam içinde hoş olmayan kokuları hapsetmeyle özetlenir. Ortam içinde, 0,0001mm büyüklüğünde olan mikroskobik tanecikleri yakalama konusunda etkilidir.

Uzman bakım servisi tarafından yapılan klima filtrelemeleri cihazın ömrü açısından son derece önemlidir, doğru kişilerle işbirliği yapıldığı takdirde mutlaka sonuç alınacak durumlardandır. Salon tipi klima fiyatları klima filtresinde yaşanan sorunların zamanında çözüme kavuşturulmaması, ortamda solunan havanın değeri ve insan sağlığı açısından da önemlidir, bunu durumu unutmamak gereklidir. Klimanın sesinden, kokusundan anlaşılır kılınan klima filtreleme arızası için iletişime geçmeniz gereklidir.