Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

vrf klima fiyatları

vrf klima fiyatları

VRF klima fiyatları

VRF klima fiyatları ; geniş ve minimal tasarımlı çeşitli yapı organizasyonlarına uygulanan bir hizmet koludur. ALYATEK; VRF projelendirme, montaj ve kurulum faaliyetleriyle tüm bölge ve semtlerde hizmet vermeye devam ediyor.

Güvenilir ve lider markalarla ortak bir hizmet politikası güden kurumumuz, yeni nesil VRF piyasasındaki tüm gelişmeleri kullanıcılara aktarmaktadır. Son teknolojik ekipmanlar ve geniş ürün yelpazesiyle üst düzey bir optimizasyon garanti ediyoruz. Kompleks yapılarda sâde ve hızlı bir kurulum için 7/24 firmamızdan hizmet talep edebilirsiniz.

VRF klima nedir?

VRF klima fiyatları , son yıllarda büyük ticarî mahallerden konut tipi oluşumlara kadar pek çok yapıda kullanılan bir iklimlendirme programıdır. Bu kapsamda yer alan sistemler farklı marka ve modellerle sektörde yerini almıştır.

En basit tanımlamayla; değişken debili akışkan yönetimi sağlayan VRF’ler, kapasite ve fonksiyonel çeşitliliğe sahiptir. Tek bir dış ünite ile birden fazla hava işlemcinin idare edilebilmesi mümkündür.

VRF klimalar nasıl çalışır?

VRF Klima fiyatları ve vrf sistemlerin çalışma prensibi, geleneksel programlardan oldukça farklıdır. Dış üniteler belli sınır kapasitelere göre aktif olurlar. İç hava işlemci birimlere gereken faz değeriyle ısı transferi sağlarlar. Standart ısı pompası modellerde, ısıtma ve soğutma modları her oda için ayrı ayrı aktif edilebilir.

Uzaktan kumanda ve wifi bağlantısı üzerinden koordine edilebilen VRF’ler, pratik ve hızlı bir müdahale alanı tanır. Kumanda ve iç ünitelerin sistematiğine eklenen sensörler, ortam sıcaklığını sistem beynine iletir. Dış ünite hangi kapasite değeriyle hava taşıma programı sağlayacağını buna göre belirler.

İnverter kompresöler, gereken güç alımını hassas bir şekilde ayarlar. Bu sayede ortamlarda nokta atışı bir ısıtma-soğutma gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

VRF Klima İstanbul İç Ünite Modelleri

VRF klima fiyatları ; iç ünite modelleri, üretici markaların tasarımlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu özel sistemlerin en büyük avantajlarından biri, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaları. Bu sayede genişleme eğilimi farklı iç mahâllerde üst düzey bir kombinasyon sağlanır. Çeşitli yüzeylere montaj imkânı sunmasıyla da hem estetik hem fonksiyonel avantaj sağlar. VRF iç ünite modelleri arasında en çok kullanılanlar;

• Duvar tipi VRF
• Kanallı tip VRF
• Kaset tipi VRF
• Döşeme (konsol) tipi VRF
• Salon tipi VRF

VRF sistem avantajları nelerdir?

• Düşük işletme maliyeti
• Alan optimizasyonu
• Esnek kurulum opsiyonu
• Çeşitli kapasiteler
• Gelişmiş kontrol mekanizmaları
• Isı koruma kabiliyeti
• Yüksek konfor

https://vrfklima.net                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 221