Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Kaset Tipi Klima

Kaset Tipi Klima

Kaset Tipi Klima

Kaset Tipi Klima , Gelişen dünya ve gelişen teknoloji sektörü, insanoğlunun hava değişimine karşı tepkisiz kalma zaruretine de çözüm bulalı çok oldu. Bu çözümün adı ne diye sorulacak olursa bunun adı pek tabii herkesin hak vereceği gibi; klima

Biz insanların istek ve keyfi doğrultusunda monte edildiği ya da bulunduğu ortamın havasını; ısıtma, soğutma ya da tozları filtreleme yoluyla değiştirebilen klimalar, kendi içinde de gerek kapasiteleri gerek motor güçleri gerek kullanım alanları gerekse de tipleri yoluyla ayrışma yaşarlar.

Kaset Tipi Klima Fiyatları

Bazı klima tiplerinin üretim amacı az enerjiyle olabildiğince üst düzey verim elde edebilmek olabiliyorken bazı klima tiplerinin odaklandığı nokta havanın sıcaklığından ziyade kirliliği ile baş edebilmek olabiliyor. Hal böyleyken her geçen gün tüm kullanıcılara özgü ya da bir başka deyişle her soruna çözüm getirebilecek nitelikte klimalar üretilmeye devam ediyor.

Kaset Tipi Klima Modelleri

Böylesi bir klima sektörü içerisindeyken hangi nedenden dolayı klimaya ihtiyaç duyulduğu iyice analiz edilmeli ve bunun sonucunda da doğru klima tipinin doğru kapasiteli modelleri arasında araştırma yapılmalıdır. Bunun yapılması klimadan alacağınız verimi en üst düzeye çıkarma konusunda sizlere çok ciddi fayda ve yarar sağlar.

Kaset Tipi Klima Markaları

Bu yazımızda da bu amaca (doğru klima seçimi ve en ucuz klima tercihi) hizmet için bir klima tipinin özelliklerine bakacağız. Bu tipin kullanım alanlarına, kapasite aralığına ve en uygun klima fiyatları araştırmasında edinebileceğimiz cazip modellerine göz atacağız. Peki bunu hangi tip klima için yapacağız diye sorulacak olursa da cevabımız; kaset tipi (split) klima…

 

Kaset Tipi (Split) Klima

Klima tipleri arasında en estetik görünüme sahip olanlar hangi tip klimalardır diye bir soru sorulsa işin uzmanlarına, alınacak cevap pek tabii ki kaset tipi klima olacaktır. Olabildiğince estetik ve esnek cihazlar (klimalar) olan kaset tipi split klimaların en önemli özelliği, tüm taraflara ya da bir başka deyişle dört yönlü üfleme yapabilmesidir.

Bu tip klimaların satın alınmasındaki temel amaç, uygulanmak istenen hava etkisine ait alan genişliğinin en yükseğe ya da bir başka ifadeyle en genişe çıkarılmak istenmesidir.

Klima Tipleri

Toparlanacak olursa; geniş, büyük hacimli, tavanı yüksek bir ortamı soğutmak ya da ısıtmak gayesinde iseniz (klima yoluyla) tercih etmeniz gerek klima tipi, kaset tipi klimadır. Peki en ucuz klima satın alımı yapmak söz konusu olacak olursa hangi markalar, hangi kaset tipi klima modelleri tercih edilmeli buna biraz değinmek gerekir.

En Ucuz Klima (Kaset Tipi)

Kaset tipi split klima almaya karar verdiniz ve en uygun klima sizin olsun istiyorsunuz. Bu doğrultuda aşağıdaki ürün önerilerine göz atarsanız, en ucuz klima (kaset tipi klima) sizin olabilir.

Tek üniteden oluşan ya da bir başka deyişle split olmayan bir kaset tipi klima almak niyetindeyseniz fiyatlar çok da dudak uçuklatıcı değil. Arçelik marka iç üniteden oluşan kaset tipi klimalar 1800 TL ile 3500 TL arasında bir fiyat aralığına sahip.

Fluo Klima Fiyat Listeleri

Ancak niyetiniz çok üniteli yani split kaset tipi klima almaksa bu sefer fiyatlar ve rakamlar haliyle belli oranda artış gösteriyor.

 

Fluo kaset tipi klimaların 24.000 BTU kapasiteli modellerinin fiyatı, 4500 TL ile 5000 TL arasında değişiklik gösteriyor ve en ucuz klima kategorisinde karşımıza çıkıyor.

Fujitsu kaset tipi klima ve Fujitherma klima adlı markalarda ise fiyat aralığı minimum 5000 TL ile 5500 TL aralığında değişmekte. Bu fiyat aralığı, en uygun klima araması yaptığınızda sizin karşınıza bu modellerin çıkmasına sebep oluyor.

Sizler de kaset tipi klima alacaksanız fiyatların ve özelliklerin bu şekilde değişkenlik gösterdiğini bilmelisiniz…


Görüntülenme : 396