Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Fluo VRF sistemi

Fluo VRF sistemi

Fluo VRF sistemi nedir?

Fluo VRF sistemi nedir? ''Variable Refrigerant Flow'' bir başka değişle Değişken Soğutucu Akışkan Debisi; bugün büyük merkezlerde ve ısı yükleri yüksek yapılarda tercih edilen iklimlendirme projelerindendir. Piyasaya sürüldüğü ilk yıllardan bu yana gittikçe geliştirilen modeller ve sistem kabiliyetleri, çok daha küresel bir düzeyde yayılmasına ve kullanım alanı bulmasına sebebiyet vermiştir. Bu sistemin üretim süreci, oldukça kompleks bir plan-proje ile gerçekleştirilmektedir. Bunun aksine kullanımda ise oldukça sâde ve pratik bir kazanç elde edilmektedir. VRF’ler tek bir dış üniteye birden fazla iç ünitenin bağlanabilmesi ve bireysel beklentilere göre kontrol imkânı vermesi ile ön plana çıkıyor. Bunun yanı-sıra bazı yapılarda birden fazla dış ünite ile çeşitli kombinasyonlar da düşünülebilir. Burada en önemli nokta; doğru yol haritasının belirlenmesi ve uyarlanacak alanın gereksinimlerinin tespit edilmesi olacaktır.

VRF sistemler, günümüz teknolojisinin el verdiği tüm teknolojik imkânları bünyesinde barındıran iç ve dış ünitelere sahiptir. Bu sayede akıllı bir ısıtma/soğutma programı gerçekleştirdiklerini söylemek mümkün. Bu hem tüketilen enerji miktarını asgarî düzeylere çekiyor hem de kullanıcılar açısından çok daha modern ve pratik bir kullanım alanı tanıyor. Oldukça geniş bir kullanım alanı ağına sahip olmaları ve her türlü yapıya kolayca adapte edilebilmeleri de, sistemin kazanımları arasında yer alıyor.

Fluo VRF Sistemi Özellikleri

Fluo VRF sistemi özellikleri; hem evsel hem de ticarî oluşumlarda büyük avantajlar sağlıyor. Yeni âbâd edilmiş strüktürlere hızlı bir adaptasyon süreci tanımasının yanı-sıra, kullanımda olan yapılar için de çeşitli montajlama seçenekleri vâdeder. Ufaltılmış üniteler, az alan işgaline ve kolay kurulum/bakım periyotlarına mahal vermektedir. Bir elektronik sistemin, büyük yapılara uyarlanmasında sağlanan pratik süreç; aynı zamanda daha düşük maliyetlere de izin vermektedir. Cihazın kullanımda düşük enerji tüketimi sağlamasına ek olarak, ilk kurulum sürecinde de ekonomik avantaj sağlaması oldukça memnuniyet verici sistem özellikleri arasında yer alır.

Bugün çok fazla marka VRF üretiminde inikâs oranlarına etki ediyor. Ürün geliştirici ve tedarikçi firmalar arasında yer alan Fluo ise bu sektörde başı çeken yenilikçi firmalar arasında. Her yeni seri ve modelde, yep-yeni tasarımlar ve sistem kabiliyetleri ile kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Markanın VRF üretiminde de çeşitli opsiyonlar mevcut. Bunların ortak kazanımları ve cihazlara eklenen özellikler şu şekildedir:

• Konut ve iş yerleri için optimize edilmiş opsiyonel iç ve dış ünite modelleri mevcuttur.
• Çağın gereksinimleri dikkate alınarak üretilen VRF’ler, hem dizayn hem de kullanım açısından yüksek ivmeli bir grafik sergiler.
• Markanın tüm VRF sistemleri, yüksek bir enerji verimlilik ilkesi ile tasarlanmıştır.
• Ufaltılmış kompakt gövde tasarımları montaj sürecinde ve görsel estetik beklentisi açısından büyük avantaj sağlamaktadır.
• Merkezî kontrol, wifi bağlantısı ile uzaktan kumanda kazanımlarının yanında, her bir iç ünite bireysel kontrol imkânı verir.

Fluo VRF Sistemi Çalışma Mantığı

Fluo VRF sistemi çalışma mantığı; tamamen yüksek performans odaklı bir projelendirme ile kurgulanmıştır. Alanda en dinamik ve seri hava aktarımı sağlayan yeni dizayn güçlü motor sistemi, daha kreatif bir fan mekanizması ile desteklenmiştir. İnverter tahrikli birden fazla kompresörle idare edilen ısı aktarım politikası, ortam uyumluluğu açısından yüksek bir kâr sağlar. Binanın ve bireylerin ihtiyaç duyduğu ısıl değerler, en ekonomik programlama ile hayata geçirilir. Cihazda otomatik devreye giren modlar, daha az kullanıcı müdahalesi ile daha konforlu iş ve yaşam alanları vâdeder.

Fluo VRF Sistemi Klima Modelleri

Fluo VRF sistemi klima modelleri; değişen iklim, ortam ve birey beklentilerini karşılayacak bir çeşitliliğe sahip. Yapılarda yüksek tavan uygulaması ya da hacimsel genişlik gibi spesiyal değerler, kullanılması gereken sistem tipolojisine de direkt etki eder. Her yapı biriminde yüksek verim sağlayacak cihaz türü farklılık gösterir. Bu yapısal ve bireysel değişkenlere uygun Fluo VRF iç ünite modelleri şu şekildedir:

• Duvar tipi
• Kaset tipi
• Tavan tipi
• Döşeme tipi
• Kanalı tip
• Salon tipi

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 274