Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 duvar tipi klima, İnverter Ecodesign grubunda yer alan son teknolojik bir sistemdir. 24000 Btu klima ısı taşıma kapasitesi, orta ölçekli yapılarda iklimlendirme beklentilerini karşılayacaktır. Duvara monte edilen klima sistemleri, bugün pek çok bireysel ve kamusal yapıda tercih edilen ısıtma/soğutma programları arasında yer alıyor. Bu modern üretimlerde aranan bazı öncül kriterler ise şu şekilde:

• Yüksek enerji verimliliği
• Dekoratif uyumluluk
• Hafif tasarımlar
• Kolay kurulum
• Pratik kontrol
• Bireysel kullanım
• Güçlü hava aktarımı
• Düşük yıllık tüketim
• Sessiz çalışma

Bu bahsi geçen nitelikler, yeni nesil sistemlerin eriştiği üst seviyeye işaret ediyor. Bugün önde gelen imalatçı firmalar, iklimlendirme sistemlerine ek kabiliyetler kazandırarak daha gelişmiş mekanizmalar hayata geçiriyor. Fluo, gelişmiş yetilere sahip farklı serilerle sektörde adından sıkça bahsettiren markalardan biri. Arito serisinde yer alan bu özel sistemde de kullanıcıları bekleyen ayrıcalıklı sistem kazanımları mevcut.

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 duvar tipi klima, en belirgin avantajlarından biri tüketimde sergilediği üst düzey performans. Full DC inverter teknolojisi ile geliştirilmiş tasarruf modeli, sık kullanımlarda ve kalabalık mahallerde büyük bir bütçe avantajı sağlıyor. Bu özellik, kompresörlerin çalışma prensibini doğrudan etkilemektedir. Standart modeller, şartlandırılmış bir ısı taşıma programı gerçekleştirir. İnverter sistemler ise, değişen koşullara uygun bir kapasite ile en uygun çalışma programını hayata geçirecektir.

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Nedir?

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 duvar tipi klima nedir? Markanın bu özel serisi, yaz ve kış aylarında ihtiyaç duyulan ısı miktarını en dinamik ve ekonomik programlarla ortama kazandıran bir mekanizmadır. Duvar tipi sistemlerde Tempo ve Vivo serisinden sonra Arito serisiyle de geniş kullanıcı kitlelerine ulaşan Fluo, yüksek performanslı hava sirkülasyonu sağlayan modeller piyasaya sürmeye devam ediyor. Bahsi geçen cihazda dikkat çeken yeniliklerden biri de, zarif ve kompakt iç ünitelerin efektif yapısı. Bu sayede değişen dekoratif unsurlara ve iç mekân karakterine en uyumlu tasarım projesi elde edilmiş olacaktır.

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Sistem Çalışması

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 duvar tipi klima sistem çalışması, enerji ve dinamizmin sentezini yansıtmaktadır. Sistemin ana karakteri, düşük tüketim sağlarken daha etkili bir ısı dağıtım programı gerçekleştirmek. Bunun için özelleştirilmiş ve daha güçlü bir seviyeye ulaştırılmış motor, kompresör ve fan sistemi devreye girmektedir. Cihaz ilk faaliyet sürecinde en üst kapasite ile ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılar. Ortam ısısı dengelendikten sonra düşük tüketim ve düşük devir frekansı ilkesiyle devam eder. Bu üründe yol haritasını belirleyen sistem kazanımlarından biri de, kumandada yer alan sensörlerin ısı algılama özelliğidir. Bu sayede mekanizmanın çalışma yönelimi daha doğrusal bir şekilde sağlanmış olur. Bireylerin bulunduğu lokasyonda mevcut değerler, sistemin çalışma stratejisini belirleyecektir.

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Enerji Verimliliği

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 duvar tipi klima enerji verimliliği, SEER ve SCOP değerleri ile yüksek bir grafiğe ulaştırılmıştır. A+++ seviyesine ulaşan verimlilik düzeyi yıl boyu kullanımlarda oldukça düşük bir bütçeye ihtiyaç duyacaktır. Bu bütçe dostu verimlilik seviyesi, kullanıcıların bu sistemi tercih etmelerinde en büyük etkenlerden biri. Verimlilik ve performans düzeyi hesaba katıldığında Avrupa Standartlarında sertifikalara sahip bu ürün, çevre duyarlılığı ve ortam optimizasyonu gibi ek avantajlarla da geniş bir kullanım alanı vâdediyor.

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Kurulum ve Montaj

Fluo FSS-241-EI/JDF-N2 duvar tipi klima kurulum ve montaj süreci büyük bir zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. En az müdahale ile montaj olanağı sunan iç ünite, görsel açıdan da beklentileri karşılıyor. Bir mekanizmanın kurulumda kolaylık sağlaması, aynı zamanda harcanacak maliyeti tutarına da büyük etki etmektedir. Fluo’nun üretim politikası gereği opsiyonel montajlama kabiliyeti, az alan işgali ve düşük bütçe gereksinimi gibi nitelikleri karşılıyor. Aynı şekilde dış ünitenin fiziksel tasarımı da alanların dış yüzeylerinde görüntü kirliliğine yol açmadan tasarlanabilmektedir.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 174