Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 duvar tipi klima ; alışılagelen sistemlere göre oldukça düşük bir tüketimle üst düzey verimlilik sağlar. Yaz ve kış aylarında fahiş ısı değişimleri, bu sistem tarafından güçlü bir şekilde karşılanır. Fluo, duvar tipi sistemlerle ev ve iş yerlerinin yüzünü değiştiriyor. Bu zarif üniteler, aynı zamanda beklentilerin çok üstünde bir iklimlendirme programı gerçekleştiriyor. Markanın global ve yerel pazarda rağbet gören Fluo Tempo ve Fluo Vivo serileri gibi bu ürünün de dâhil olduğu Fluo Arito serisi oldukça yenilikçi bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Hem cihaz kabiliyetleri hem de şık panel tasarımı, kullanıcılar için önemli kriterler arasında. Sistemin çalışma prensibi, inverter klimalarla paralellik gösteriyor. Kompresörler ısı algılayıcı sensörlerle danışıklı bir çalışma prensibine sahip. Bu sayede ortamda ısı dengesi en yeteri şartlara ulaştırılmış olacak ve bütçe sarsmayan bir tüketim mümkün kılınacaktır.

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 duvar tipi klima; bütçe ve gider kalemlerine sağladığı bu avantajlara ek olarak, iç ve dış atmosfere de müspet etkiler yaratıyor. Bunun için öncelikle soğutucu akışkanın etkileri dikkate alınmalı. Sistemde ısı dağıtımında kullanılan R-410A akışkanı, sağlık standartlarına ve ekolojik dengeye uyumlu bir maddedir. Dış ünite tarafından açığa çıkan ve atmosferdeki hava katmanlarına dahil olan atık gazlar, solunan havaya ve ozon tabaksına elle tutulur bir etki sağlamıyor. Böylece ekosistemde dengeyi bozan atık gazlara nazaran daha duyarlı bir iklimlendirme çözümü yaratılmış oluyor.

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Kullanıcı Avantajları

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 duvar tipi klima kullanıcı avantajları; hem tüketimde hem de hijyenik ortamlar yaratmada memnuniyet verici bir tabloya sahip. Kompresörlerde Full DC İnverter teknolojisi kullanılmış. Bu özellik, etkili ve nokta atışı bir ısıtma/soğutma gerçekleştirmede önem arz ediyor. Cihazın pratik ve kişisel kontrol imkânı, daha konforlu bir deneyim vâdediyor. Otomatik zamanlayıcı ile önceden sisteme yüklenen opersyon verileri, dikte edilen zaman diliminde devreye giriyor ve yoğun tempo arasında en az müdahale ile ortam konforu sağlanmış oluyor. Tüm bu avantajlara ek olarak, kaliteli bir istirahat sağlayan cihaz, uyku modunda en hafif iklimlendirme programını hayata geçirecektir.

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Çalışma Esasları

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 duvar tipi klima çalışma esasları; sisteme kazandırılan üst limit ısı taşıma kapasitesinde ve gerektiği durumlarda bunu en aza indirebilen özel kompresörlere bağlıdır. İlk aktivasyonda en yüksek hızda çalışan kompresörler, hızlı ve dinamik bir ısı taşıma faaliyeti gerçekleştirir. Böylece arzu edilen sıcaklık, en kısa vâdede ortama kazandırılmış olur. Bu süreçten sonra çalışma hızını ve kapasitesini düşüren ve minimal tüketim gerçekleştiren cihaz, ortam ısısının korunması amacıyla bir çalışma prensibine geçiş yapar. Cihazın kontrolü LCD ekranlı bir uzaktan kumanda ile oldukça pratiktir. Bu kumanda aynı zamanda, sistemin çalışma verilerine de direkt etki ediyor. İçinde yer alan özel sensörler ortamdaki ısıyı algılar ve cihaz beynine iletir. Kompresörler de alınan bu bilgiye göre en ergonomik faaliyet planını hayata geçirir.

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Özellikleri

Fluo FSS-181EI/JDF-N2 duvar tipi klima özellikleri; montaj – kurulum ve kullanımda yenilikçi bir sistem karakterine işaret ediyor. Bu ürün, sektördeki son trendleri ve kullanıcı avantajlarını bünyesinde taşıyan bir kimliğe sahip. Çeşitli programlar ve modlar arası hızlı geçiş imkânı, üst düzey bir konfor sağlıyor. İşte cihazda yer alan özelliklerden bazıları:

• WİFİ: Bu özellik smart teknolojisinin klimalardaki versiyonudur. Sistem bir internet ağı üzerinden uzak kontrole izin veriyor. Böylece tercih edilen opresyonlar ve modlar, mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla sisteme aktarılabiliyor.

• İ-Follow: Kumandada yer alan alıcalar, ortam ısısının ihtiyaç duyduğu değerleri sisteme aktarır. Hassas bir iklimlendirme sağlanmasında en önemli sistem organıdır.

• Hava Transferi: Cihaz duvar tipi klimaların çok yönlü hava aktarım prensibine sahip. Böylece ortam genelinde eşit hacimli ısı dolanımı yaratılmış olacaktır.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 158