Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 duvar tipi klima; 12000 Btu kapasite ve A+++ enerji verimliliğiyle yeni nesil bir HVAC sistemidir. Gelişmiş kontrol mekanizması, internet ağı üzerinden uzak müdahaleye izin verir. Bu gelişmiş ürün, akıllı DC İnverter teknolojisine ve üst düzey bir sistem yazılımına sahiptir. Kişisel alanlar ve toplu kullanım amacına hizmet eden tüm yapı birimleri için optimize edilmiş bu ürün, hem iç hem de dış atmosfer üzerinde pozitif etkiler bırakır. Bu duyarlı ve hassas çalışma döngüsü, yüksek yaşam kalitesini de beraberinde getirmektedir. İlerleyen teknolojik imkânlar, klima sistemlerinin üretim programlarında da bazı atılımlar hayata geçirdi. Böylece sadece iklimlendirme yapmak üzere bir iç düzene sahip sitemlerin yerini, çok yönlü kabiliyetleri olan son jenerasyon mekanizmalar aldı.

Fluo, yükselen standartlar ve kullanıcı beklentileri karşısında farklı üretim gruplarına sahip. Bahsi geçen duvar tipi klima, markanın Arito serisinde yer alan bir cihaz. AB standartlarında klinik testlerden geçen ürün, yetkinliğini belgeleyen sertifikalara sahiptir. Farklı iklim şartlarında ve bölgesel değişkenler karşısında yüksek verimli bir ısıtma/soğutma sağlayan cihaz, geniş çalışma aralığı ile bu yükleri karşılıyor. Soğutma bandında dış ortam sıcaklığı -15 ila 48 derecelerde bile verimlilik üst seviyede seyreder. Isıtmada ise -15 ila 24 derece arasında cihaz beklentileri karşılayan bir çalışma sergiler.

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 duvar tipi klima; teknik imkânların elverdiği en yüksek ivmeyi işaret ediyor. Özel programlar ve teknik donanım ile kabiliyeti arttırılmış iç ve dış üniteler, görsel kazanımlar açısından da oldukça dikkat çekici.

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Tasarımı

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 duvar tipi klima tasarımı; yenilikçi ve ileri teknolojiyi takip eden bir projeyle hayata geçirilmiştir. Elektronik sistemler konusunda uzman bir kadroyla üretimlerine devam eden Fluo, ev ve ticarî tipi sistemlerde de artık estetik beklentisini karşılayan bir dizayn programı gerçekleştiriyor. Bu ürün, farklı mimarî değerlere hitap eden bir argümana sahip. İç ve dış ünite üzerinde revizyona giden marka, hem daha pratik montaj alanı yaratıyor hem de kullanıcıların göz zevkine hitap eden profiller yaratıyor. İşte bu ürünün tasarım ve dizayn karakterine yer alan özellikler:

• İnce ve şık tasarım
• Portatif sistem parçaları
• Hafif ve kompakt gövde
• Dokusal zariflik
• Kolay montaj
• Zarif ön panel

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Enerji Tüketimi

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 duvar tipi klima enerji tüketimi; bugün pek çok üst düzey sistemden çok daha avantajlı bir kullanım sağlıyor. Efficency-10 sistem grubuna dâhil bu ürün, Full DC İnverter kompresörler sayesinde yıllık tüketim oranlarını asgarî düzeylere çekmiştir. Kullanıcıların refah düzeyini odak alan Fluo, yüksek kalitenin daha makul bütçelerle elde edilebilmesi için yeni nesil sistemler geliştirmektedir. Bu duvar tipi serisinde de yüksek enerji tasarrufu ile, göz dolduran bir ekonomik fayda sağlanıyor. Böylece klima kullanımı lüks olmaktan çıkmış ve tüm bireysel ve toplumsal yaşam alanlarında ana yapı sistemleri arasında yerini almıştır. Bir elektronik sistemde SEER ve SCOP değerleri, o cihazın yıl boyu ortalama tüketim haritasını belirler. Standart sistemlerde bu değer tablosu çok daha alt seviyelerde seyrediyor. Fluo Arito serisinde yer alan bu üründe ise, enerji etiketi şu şekildedir:

• SEER: 6,10 W. İle A++ enerji sınıfı
• SCOP: (Soğuk/Ortalama/ısıtma) 3,10 W. (B) – 4.00 (A+) – 5,10 (A+++)

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Kullanım Alanları

Fluo FSS-121EI/JDF-N2 duvar tipi klima kullanım alanları; özellikle ısı yükleri fazla ve insan girdisi yüksek iç mahaller olarak özetlenebilir. Bundan başka, doğru bir projelendirme ile; konut, villa, ofis, mağaza, iş yeri ve sosyal mekân tipolojilerinde oldukça uyumlu bir çalışma sergiler.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 170