Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 duvar tipi klima

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 duvar tipi klima ; markanın yeni nesil Arito serisinde yer alan bir üretim. 9000 Btu ısı taşıma kapasitesi ve A+++ enerji verimliliği ile oldukça nitelikli bir teknik donanımla projelendirilmiştir.

Fluo Arito serisi, Avrupa standartlarında sertifikalarla desteklenen bir ürün kataloğuna sahip. Hem çalışma verimi hem de temel fonksiyonlar ile yep-yeni bir duvar tipi serisi. İnverter teknolojisi ile geliştirilmiş kompresörler, en dengeli ısı dağıtımını gerçekleştirmede üstün bir performans sergiler. Bu gelişmiş sistemde soğutucu akışkan olarak R-410A gazının tercih edilmesi, çevre duyarlılığı ve ekolojik denge uyumluluğu açısından da üst sınıf bir üretime işaret etmektedir.

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 duvar tipi klima, empresyonist bir bakış açısıyla tasarlanmıştır. Bu çağdaş yaklaşımlar, cihazın hantal sistemlerden elimine edilmiş bir dizayn programına tâbi olduğunu gösteriyor. Ayrıca daha hafif bir hacimle karşımıza çıkan bu üretim grubu, duvara montaj sürecinde de hızlandırılmış ve sâdeleştirilmiş bir süreç sağlıyor. Bu özgün tasarımlı hava işlemcisi, yapının dışa açık bölmelerine sabitlenecek bir dış ünite ile beraber faaliyet gösterir. Bu aslî yönetici sistem organı da, iç ünitenin tasarım programına paralel bir forma sahip. Böylece hem yapı içinde hem de dış segmentlerde görüntü kirliliği, alan işgali ve girift tesisat yapılanması ekarte edilmiş olacaktır.

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Nedir?

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 duvar tipi klima nedir? HVAC üretiminde ve satışında önder markalardan olan Fluo, hem yerel pazarda hem de global sektörde yeni projelerle etkili çözümler sunuyor. Markanın duvar tipi sistem üretimini ulaştırdığı zirveyi temsil eden Fluo Arito serisi, oldukça yenilikçi bir sistem. Yapılarda ısıtma ve soğutma görevini icra eden bu ürün, birey ve kurumların gider kalemlerinde düşük bir etkiye sahip. Markanın ürün geliştirici mühendisleri tarafından yüksek kazanımlarla tasarlanmış bu seride bazı değişmez odaklar mevcut. Bunlar, bahsi geçen üründe de karşımıza çıkıyor. İşte markanın üretim politikasına yön veren unsurlar:

• Doğa dostu sistem
• Enerji yönetiminde tasarruf
• Güvenilirlik / Uzun ömürlülük
• Konforlu kontrol ve kullanım
• Kaliteli malzeme
• Modern stil
• Teknolojik devrim
• Yaratıcılık

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Enerji Etiketi

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 duvar tipi klima enerji etiketi, ısıtma ve soğutmada yüksek değerlere sahip. SEER ve COP yüzdeleri, dünya çapında kabul gören kriterlerin bir hayli üstünde. Bu cihazla yaz ve kış ayları mevsimsel değerlerini karşılarken, yüksek kazanç elde edeceksiniz. A+++ enerji sınıfı, üst düzey klimalarda karşımıza çıkan bir değer. Bu sayede değişen bölgesel şartlar, cep yakmayan bir tüketimle karşılanacaktır.

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Wifi Bağlantısı

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 duvar tipi klima wifi bağlantısı, sistemin kontrol ve yönetiminde büyük bir kolaylık ve modenrizm yaratıyor. Çağın gereksinimlerine cevap veren bu teknolojik sistem, internet bağlantısı üzerinden kumanda edilebilen bir üniteye sahip. Böylece klimanızı her ortamdan idare edebilir ve gerekli girdileri sisteme mobil cihazlar üzerinden aktarabilirsiniz.

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 Duvar Tipi Klima Hava Akım Gücü

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 duvar tipi klima hava akım gücü, yapılarda enerjik ve dinamik bir ısı dağıtımı sağlar. Saatte 520 metreküp akım gücüne erişebilen mekanizma, ortam koşullarına göre daha düşük bir mukavemette de aktif olabiliyor. Buna ek olarak geniş bir aralıkta çalışabilen sistem, dış ortam şartlarından en az etkiyi sağlayacaktır.

Fluo FSS-101EI/JDF-N2 duvar tipi klima ;Klimalarda performans ve verimlilik düzeyini belirleyen en önemli değerleri hava transferinde sahip olan teknik donanımdır. Bu, ortamda ısıtma ve soğutma programlarının yeterliliğini ve kişisel konfor düzeyini ifade etmede en önemli bilgi. Ayrıca fan sisteminin ve motorun gücü de, iklimlendirmede sürecinde nasıl bir verim sağlanacağına işaret eder. Arito serisi tüm bu spesiyal nitelikler bakımından güçlü hava transferi, yumuşak geçiş ve homojen dağılım gibi kavramları karşılayan bir yapılanmaya sahiptir.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 174