Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

FLUO FMV-ND36ZD/A-T YER TAVAN TİPİ VRF KLİMA

FLUO FMV-ND36ZD/A-T YER TAVAN TİPİ VRF KLİMA

FLUO FMV-ND36ZD/A-T YER TAVAN TİPİ VRF KLİMA

Fluo FMV-ND36ZD/A-T yer tavan tipi VRF klima; ticarî tip iklimlendirme sistemleri grubunda yer alır. Hem yaşam alanlarında hem de iş hanlarında enerji tasarrufu sağlar. Özellikle geniş merkezlerde ve yapı birimleri arasında kot farklı bulunan binalarda VRF kullanımı oldukça yaygındır. Bunun sebebi; daha fazla iç ünitenin, yönetici bir merkez birim tarafından idare edilebilmesi. Böylece hem yapı dış yüzeylerinde alan işgali en aza indirilmiş olacak hem de daha ekonomik bir iklimlendirme sağlanacaktır. VRF’ler ilk kurulum maliyeti açısından diğer sistemlerden daha yüksek bir bütçeye ihtiyaç duyar. Fakat tüketim prensibinde gösterdikleri yüksek verimlilik, bu bütçe farkını kısa sürede kapatacak ve daha kârlı bir kullanıma imkân verecektir.

Fluo FMV-ND36ZD/A-T yer tavan tipi VRF klima; 3,5 inch LCD kumanda seçenekleri ile özel bir kullanıcı rahatlığı sağlamaktadır. İster kablolu ister kablosuz kullanılabilecek bu kontrol mekanizmaları, geniş dokunmatik ekranıyla hızlı bir konfor sağlar. Bu sistemde dahili drenaj hattı da daha gelişmiş bir karaktere sahip. 1100 mm. basma yüksekliğine basabilme kabiliyeti, sistemin daha dinamik bir devridaimle çalışmasına katkı sağlar. Düşük bir akım kuvvetiyle bekleme moduna alınan sitem, iç mekanizmada kurutma faaliyeti başlatır. Böylece nem ve nem sonucu oluşabilecek küflenmenin de önüne geçilmiş olur. Elektronik cihazlarda nem, kullanım ömrünü yarı yarıya azaltır. Sistemin çalışma verimini düşürür ve tam performans göstermesine mâni olur. Fluo, ortam havasının kalitesinde gösterdiği aktviasyonu mekanizmanın daha mukavemetli olması yönünde de sağlamaktadır.

Fluo FMV-ND36ZD/A-T Yer Tavan Tipi VRF Klima Kurulumu

Fluo FMV-ND36ZD/A-T yer tavan tipi VRF klima kurulumu; komplike bina yapılanmalarında da pratik bir sürece işaret etmektedir. Cihaz, ortamın ihtiyaç duyduğu montaj ve yönlendirme seçenekleri hesaba katılarak farklı şekilde kurguya imkân verir. Arzuya göre tavana yatay konumlandırılabilen iç ünite, farklı mimarî kompozisyonlar için yapı iç duvarlarına yatay olarak adapte edilebilir. Bu opsiyonel montaj avantajı, cihazın değişen bina karakterlerine optimal bir uyum sergilemesinde etkilidir.

Fluo FMV-ND36ZD/A-T Yer-Tavan Tipi VRF Klima Kullanıcı Avantajları

Fluo FMV-ND36ZD/A-T yer tavan tipi VRF klima kullanıcı avantajları; markanın özel üretim programının bir yansımasıdır. Buna paralel, VRF sistemlerin sağladığı kazanımlar da üretimde dikkat çekici boyutlara taşınmış. Kullanıcılara ne gibi getirileri olduğuna değinirken, sistemin inverter özelliğine atıfta bulunmak şart! İnverter kompresörler, smart özellikli bir cihaz karakteri sergiler. Cihaz içinde birden çok kompresör yer alıyor. Bunlar; Full DC İnverter özelliğiyle daha akıllı ve gereksinimlere hitap eden bir ısı taşıma programı gerçekleştirirler. Cihazın üretimde vâdedilen kapasitesi, çalışma programında ortama göre ayarlanabiliyor. Gerekmediği anlarda devir hızını 1hz gibi düşük bir aralıkta sabitleyebilen kompresörler, ekonomik bütçeli bir iklimlendirme sağlar. Ayrıca insanların yaşam alanlarında daha dengeli bir ısı aktarımı gerçekleştirilmiş olur. Sistem buzlanmaya karşı da otomatik bir modla desteklenmiş. Buna göre, iç mekanizmada akıllı buz çözme ile daha uzun ömürlü ve verimli bir sistem elde edilmiş olur.

Fluo FMV-ND36ZD/A-T Yer Tavan Tipi VRF Klima Neler Vâdediyor?

Fluo FMV-ND36ZD/A-T yer tavan tipi VRF klima neler vâdediyor? Bu sistemde inverter özelliği kadar dikkat çekici pek çok özellik mevcut. I Follow kabiliyeti, ısıtma programının kumanda üzerinden ayarlanmasını sağlar. Bu sistem yetisi, ortam ısısının bireylerin bulunduğu alan değerlerine göre en verimli düzeye çekilmesini sağlayacaktır.

Fluo FMV5 VRF serisinde yer alan bu ürün; sessiz çalışma prensibine sahip. Konfor düzeyini yükselten bu özelliğin yanı-sıra; solunan havaya da pozitif etkiler yaratıyor. Özel iyon plazma filtresiyle ortamdaki kötü kokular yok edilmekte aynı zamanda zararlı bakteri varlığı hedef alınmaktadır. İnsanların daha sağlıklı ve dengeli bir iklimlendirmeye erişimi için, bu sistem son derece etkili bir Fluo üretimidir.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.


Görüntülenme : 175