Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

FLUO FMV-ND22T/B-T KASET TİPİ VRF KLİMA

FLUO FMV-ND22T/B-T KASET TİPİ VRF KLİMA

FLUO FMV-ND22T/B-T KASET TİPİ VRF KLİMA

Fluo FMV-ND22T/B-T kaset tipi VRF klima, dört yöne hava aktarımı yapan bir hava işlemcisidir. Bu sistem iç mekânda tavan boşluğuna ve asma tavan uygulamalarında kolaylıkla adapte edilebilir. Cihazın iç ünitesinin sahip olduğu güç ve mukavemet, çok daha stilist bir yaklaşımla kullanıcılara kazandırılmıştır. Kaset tipi klimalar, ortamlarda şık bir dekoratif tamamlayıcı olarak sıklıkla tercih ediliyor. Fluo’nun kaset tipi çözümlerinde ise, bu şık ve zarif üniteler daha estetik bir karaktere bürünmüştür. Cihazın kurulum süreci de oldukça pratik. Bir dış üniteye birden çok VRF kaset tipi klima kurgulanması mümkün. Bu yönüyle sitem, ticarî ve evsel yapılarda odaların iklimlendirilmesinde ideal bir iklimlendirme programıdır.

Fluo FMV-ND22T/B-T kaset tipi VRF klima, opsiyonel kontrol mekanizmaları ile daha kişisel bir kullanım süreci sağlıyor. Buna göre, kablolu ve kablosuz kumandalardan cihaza kullanıcı girdilerini aktarmak mümkün. Kumandalar, LCD ekranıyla daha modern bir sistem parçası olarak göze çarpıyor. Bu sistemde tek tuşla konfor yaratmak oldukça basit.

Fluo, standart iklimlendirme çözümlerini daha da gelişmiş bir organizasyonla piyasaya sürmektedir. Buna göre sisteme eklenen özel fonksiyonlar, ortamdaki nem ve toz varlığının ekarte edilebilmesi, ekonomik tasarruf ve yüksek verim gibi genel gereksinimlerin karşılanması markanın üretim politikasını oluşturuyor.

Fluo FMV-ND22T/B-T Kaset Tipi VRF Klima İklimlendirme

Fluo FMV-ND22T/B-T kaset tipi VRF klima iklimlendirme programında özel bir karaktere sahip. İleri teknolojik ısıtma-soğutma cihazı olarak; üst düzey bir verimlilik ilkesiyle faaliyet göstermektedir. Kurumsal ve ticarî yapılar için idealize edilmiş sistem, süreci daha ekonomik şartlarda sağlamaya yönelik bir hedefle üretilmiştir. Bunun için cihaza DC İnverter teknolojisi dahil edilereki daha akıllı bir çalışma prensibi mümkün kılınmıştır. Sistem, alanların dış ortam şartlarına göre en ergonomik şekilde iklimlendirilmesinde, algısal bir işleyişe sahip. Bireylerin zaman harcadığı alanlardaki ısıl değerler, sistemin inverter kabiliyeti ile algılanıp çalışma programına dikte edilir. Böylece ihtiyaç duyulan ısıtma ve soğutma çözümleri, daha hassas bir şekilde ortama kazandırılmış olur.

Fluo FMV-ND22T/B-T Kaset Tipi VRF Klima Etkin Hava Transferi

Fluo FMV-ND22T/B-T kaset tipi VRF klima etkin hava transferi sağlayan bir iç düzeneğe sahip. Cihazın bu teşkilatlanmasında yer alan fan motoru, fan kanatları, dört yöne açılan kanallar, inverter kompresörler ve güçlü bir dış kondens, etkili bir hava aktarım semeresi için aktivasyon gerçekleştirirler. 3 yönlü toz filtre, solunan havadaki atık partiküllerin büyük bir yüzde ile yok edilmesini sağlar. Aktarılan havanın hacmi özel motor gücüyle arttırılmış bu sistemde, hem sağlık standartlarına uygun hem de daha homojen bir transfer hayata geçirilmektedir.

Fluo FMV-ND22T/B-T Kaset Tipi VRF Klima Maliyeti

Fluo FMV-ND22T/B-T kaset tipi VRF klima maliyeti diğer VRF Klima sistemlerine göre oldukça minimize edilmiştir. Özellikle uzun ömürlü sistem karakteri ve inverter kabiliyetli kompresörler, işletim maliyeti bakımından büyük bir avantaj sağlar. Cihaz hem ısıtma hem de soğutma programında, düşük bir voltaj ve enerji aktarımı ile büyük yükleri karşılayabilmektedir. Bu da, sistemin kurulum maliyetinin kısa sürede karşılanmasında büyük rol oynuyor. Tek bir dış merkezden birçok iç ünitenin yönetilebilmesi, kurulumda maddî bir kâr sağlamaktadır. Bu özellik aynı zamanda yapı cephelerindeki alan işgalini en aza indirmekte ve estetik dokuya duyarlı bir sistem karakteri yansıtmaktadır.

Fluo FMV-ND22T/B-T Kaset Tipi VRF Klima Özellikleri

Fluo FMV-ND22T/B-T kaset tipi VRF klima özellikleri hem dayanıklılık hem de kullanıcı konforu bakımından yüksek bir ivmeye sahip. Cihazın yetileri ve kullanıcı memnuniyetini arttıran genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

• Sistem oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür.
• Şık ve sâde bir ünite tasarımına sahiptir.
• DC İnverter ile ekonomik kolaylık sağlar.
• Nakliye ve montaj süreci oldukça pratiktir.
• Taze ve hijyenik hava için özel filtreler yer alır
• 4 yönlü kanallar ortama eşit ısı dağılımı gerçekleştirir.
• Portatif ön panel ve sistem parçaları, kolay bir bakım periyoduna izin verir.
• İON Plazma ile kötü kokular bertaraf edilir.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.


Görüntülenme : 182