Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 kaset tipi klima

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 kaset tipi klima

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 kaset tipi klima

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 kaset tipi klima, 4 yönlü hava transfer kabiliyeti son derece modern bir sistemdir. Geniş açılı pürüzsüz kanatlar sayesinde etkili ve yumuşak bir hava transferi gerçekleştirir. Fan kanatları dikey ve yatay doğrultuda hareket kabiliyetine sahip. Bu nitelikli hava akım özelliği sayesinde tüm yapı birimlerinde üst düzey bir ısıtma/soğutma sağlar. Fluo’nun kaset tipi klima modelleri, zevkli bir ön panel tasarımına sahip. İnce zarif kanal ve menfezler, hafif kompakt gövde ve gizli montaj gibi özellikler sayesinde estetik değeri oldukça yüksektir. Bu tip kazanımlara ek olarak; sistem içinde farklı kullanıcı avantajları da yer alıyor. Otomatik olarak devreye giren pek çok işlevsel nitelik, klima kullanımını daha lüks bir hâle getirmektedir. Uzaktan kumanda ile ayarlanabilen seçenekler de bu konforlu kullanımda büyük fayda sağlar.

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 kaset tipi klima, on/off özelliğine sahip. Standart klimaların ısıtma ve soğutma odaklı çalışma prensibi, bu üründe genişletilmiş bir karakter sergiliyor. Bir iç yapı biriminde arzu edilen iklimsel değerler sağlanırken, ortam havasının kalite ve sağlık standartlarına uygunluğu da hedef alınmaktadır. Hem mevcut ortam koşulları, hem de ortama transfer edilen hava katmanları bireyler için sterilize edilmektedir. Markanın kaset tipi klimaları, güçlü bir hafıza ile faaliyet gösterir. Hava dağıtımında hız kademeleri ve yönelim, sistem beyni tarafından kaydedilir. Böylece her kullanımda aynı standardı yakalamak mümkün olacaktır.

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 Kaset Tipi Klima Teknik Donanım

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 kaset tipi klima teknik donanım, işlevsel kabiliyet ve dizayn karakteri bakımından üst sınıf bir üretimdir. Fluo Soğutma programında 47.300 Btu ısı taşıma kapasitesi, oldukça kompleks alanların iklimlendirilmesinde büyük fayda sağlar. Isıtmada ise bu kapasite 51.950 Btu değerlerine kadar ulaşmaktadır. Ürünün bu donanımsal yapısı, değişen ihtiyaçların tek bir sistemden karşılanabilmesine olanak tanıyor. Yaz ve kış aylarında gereken ısı dereceleri, ek bir mekanizmaya ihtiyaç duymadan sağlanmış oluyor.

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 Kaset Tipi Klima Özellikleri Neler?

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 kaset tipi klima özellikleri neler? Bu cihazı kullanacak bireylerin en merak ettiği konulardan biri cihazın yetileri, gücü ve verimliliği. Scroll kompresörler uzun ömürlü ve güçlü bir çalışma süreci sağlar. Alanda dolaşan havanın niteliğini arttıran filtreler, kolay temizlenebilir özelliğiyle uzun vâdede yüksek verim beklentisini karşılar. Fluo farklı filtre sistemleri ile daha yaşanılır alanlar vâdediyor. Dış etkenli kötü koku ve bakteri oluşumuna karşı sistematik bir programla çalışan cihaz, daha refah ve sağlıklı bir atmosfer yaratıyor. Bundan başka daha pek çok özellik kullanıcı konforuna pozitif bir etki yaratacaktır. Bunlar:

• Çok yönlü hava üfleyen kanatlar
• Güçlü fan motoru
• Arıza teşhisi
• Otomatik buz çözme
• Auto-Restart
• Düşük ses seviyesiz
• Çevresel duyarlılık
• Ekonomik avantajlar
• Şık profilli iç ünite
• Kolay bakım ve kurulum
• Montaj esnekliği
• Yüksek kapasite
• Güvenilir sistem
• Alan tasarrufu
• Otomatik zamanlayıcı

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 Kaset Tipi Klima Maliyeti

Fluo FGT-601-HUB/3-N2 kaset tipi klima maliyeti, kurulumda sağladığı sâde ve basit montaj süreci ile oldukça ekonomiktir. Hemen her türlü tavan oluşumuna uyum sağlayan iç ünite, hafif formel yapısı ile dar alan uygulamasına da izin vermektedir. Dış ünite üretiminde de sâdeleştirmeye giden marka, her iki sistem parçasının ortama rahatlıkla uygulanmasına imkân tanır. İnverter kompresörlü cihazlardan daha düşük bir imâl maliyeti olan sistem, her iki açıdan da bütçe dostu bir klima deneyimi sunar. İklimlendirme programlarının gerçekleştirilmesinde de yüksek bir enerji sınıfıyla faaliyet gösterir. Bu sayede farklı kullanıcı kitleleri için ideal bir ürün olduğunu söylemek mümkün.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 142