Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 konsol tipi klima

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 konsol tipi klima

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 konsol tipi klima

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 konsol tipi klima,az yer kaplayan bir iç ünite tasarımı ile mekânlarda rahat bir uygulama alanı yaratmaktadır. Dikey duvarlarda düşük lokasyona montajlanan bu sistem, zarif bir ön panel tasarımına sahiptir. Ofislerde, iş yerlerinde ve umuma açık pek çok yapıda pratik kurulum sağlayan iç ve dış üniteler, hafif ve portatif yapısıyla kolay bir bakım sürecine imkân verir. Fluo değişen model ve serilerde yüksek uyumluluk ilkesi ile üretim programlarını hayata geçirmektedir. Yüksek tavan ve cam giydirme yapılar için düşük montaj imkânı veren konsol tipi iç üniteler büyük avantaj sağlar. Aynı şekilde dış ünitenin sabitlenmesinde de alan tasarrufu ve düşük maliyet avantajı kullanıcıları beklemektedir.

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 konsol tipi klima,enerji tüketiminde tasarruflu bir çalışma prensibine bağlıdır. Sezonsal verimlilik düzeyi yüksek, yıllık tüketim oranları bir hayli düşük seyreden bu cihaz, kullanıcı beklentilerini karşılayan bir etikete sahip. Klima tercihinde bireylerin en çok dikkat ettiği hususlardan bir diğeri de, ortamda yaratılan atmosferin kalitesi. Yaşam standardına ve bireysel verim grafiğine etki eden hava koşulları, bugün üst düzey markalara ait klima sistemleri ile daha nitelikli bir seviyeye ulaştırılmaktadır. Fluo, iç mekân havasına en büyük etkiyi özel filtre sistemleri ve güçlü fan sistemi sayesinde gerçekleştirmektedir. Bu filtreler sistem içinde atık madde ve küf oluşumunu engelleyerek ortama aktarılan havanın hijyenik olmasını sağlıyor. Ayrıca iç mahallerde oluşan kötü koku, toz ve bakteri varlığı da minimal seviyeye düşürülüyor.

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 Konsol Tipi Klima Özellikleri Nelerdir?

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 konsol tipi klima özellikleri nelerdir? Piyasada yoğun talep gören Fluo modelleri arasında yer alan bu ürün, farklı kombinasyonlarla gelişmiş bir iç yazılıma sahip. Kullanıcılar açısından klima deneyimi hem sâde bir sürece yayılmış hem de bireysel konfor için çeşitli programlar sisteme dâhil edilmiştir. Ortamların daha dengeli ve ekonomik bir ısıtma/soğutma çözümüne kavuşmasında yüksek avantajlar vâdeden ürün, LCD ekranlı uzaktan kumanda ile pratik bir kontrol imkânı tanıyor. Konsol tipi klima inverter split grubunda yer alan bu klimada mevcut özellikler ve teknik kapasite şu şekilde özetlenebilir:

• DC İnverter kompresörlerle daha ekonomik ve akıllı bir ısı taşıma programı gerçekleştirilir.
• Minimal tasarım ve görsel estetik, ortam dekorasyonlarına ve mimarî figürasyonlara uyum sağlar.
• Az alan işgali, dar mahallerde montaj ve kullanım imkânı tanır.
• Gün içinde belli bir saatte sistem akti ve pasif olması için önceden ayarlanabilmektedir.
• Cihaz ısı taşıma ve hava transferinde düşük bir desibelle aktivite sağlar. Sessiz iç mekânlar için ideal bir seçimdir.
• Cihazda I-Follow özelliği bulunuyor. Kumandada yer alan ısı sensörleri, gereken kapasite ve fanlama hızını iç mekanizmaya aktarır. Böylece bireylerin bulunduğu alan değerlerine göre hassas bir iklimlendirme gerçekleştirilir.
• Zemin üzerine alçak duvar uygulaması sağlayan iç ünite, mekân geneline eşit bir sirkülasyon sağlar.
• Olası bir hata ve arıza durumunda akıllı sistem beyni, sorunu anında teşhis edecek ve kullanıcıya bildirecektir.
• Cihazda otomatik yeniden başlatma özelliği, enerji kesintisi sonrası aynı mod dan devam edecektir.
• İç ve dış ünite montajı ve ilk kurulum hızlı ve pratik bir şekilde sağlanır.

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 Konsol Tipi Klima Enerji Sarfiyatı

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 konsol tipi klima enerji sarfiyatı, standart iklimleme cihazlarına kıyasla büyük bir ekonomik avantaj sağlamaktadır. Bunun için sistemde 2 önemli özellik bulunuyor. Bunlardan ilki DC İnverter kompresörler, diğeri ise ısı sensörlü uzaktan kumanda. Kısaca açıklamak gerekirse, bir klima sisteminde saatte taşınacak ısı miktarı kompresörlerin devir hızına bağlı olarak değişmektedir. Bu ısı miktarının ve kompresör hızının Btu açısından değeri ise, kullanılacak enerji ile doğru orantılı seyreder. Düşük ekonomik bütçe için düşük kapasiteli sistem tercihi, hiçbir surette fayda sağlamaz. Aksine, geniş iç mahaller ve ısı dalgalanması yüksek alanlarda düşük kapasiteli sistemler daha yüksek bir tüketim gerçekleştirir.

Bu sürecin en ekonomik şekilde sağlanabilmesi, inverter kompresörlerle mümkün. Bu sayede kapasitesi sabit sistemlere göre daha akılcı bir ısı aktarımı sağlanacaktır. Ortam arzu edilen ısı seviyesine ulaştığında, kompresörler otomatik olarak düşük bir hızda devam eder. Böylece tüketilen enerji miktarı da minimize edilmiş olur. Ortam ısısının algılanmasında ise, İ Follow özellikli uzaktan kumanda devreye girmektedir. Bu kontrol mekanizması bulunduğu mahaldeki ısı ihtiyacını sisteme iletir ve sistem bu gereksinimler doğrultusunda en ekonomik ve yeterli çalışma düzeyini gerçekleştirir.

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 Konsol Tipi Klima Yüksek Performans

Fluo FGCN-181-EI/1JA-N2 konsol tipi klima yüksek performans sağlamak üzere teknik donanımla desteklenmiştir. Bir iç alanda insan sayısı ve cephe açıklıkları ortamda değişen bir sıcaklığa neden olur. Tüm bunları karşılayabilecek Fluo konsol tipi klimalar, etkili bir ısı dağıtımı gerçekleştirmede özel fan kanatlarına haizdir. Doğal esinti efektli üfleme programı, bireyler üzerinde hafif ve dengeli bir etki yaratır. Bu sistemi tercih eden kullanıcılar, uzun ömürlü ve yüksek kabiliyetli bir klima deneyimine kavuşacaktır.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 154