Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 konsol tipi klima

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 konsol tipi klima

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 konsol tipi klima

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 konsol tipi klima, markanın alternatif montaj karakteriyle ürettiği sistemlerden biri. Sektörde üst düzey bir deneyim ve inovatif bakış açısıyla adından sıkça bahsettiren Fluo, duvar tipi klimaların uygulanmasına imkân vermeyen mimarî oluşumlarda, konsol (döşeme) tipi iç ünitelerle çözüm sağlıyor. Bu ürün grubu, tasarım ve dizayn açısından da kullanıcılara yenilikler vâdediyor. Kaliteyi uygun fiyatlarla alıcılara sağlayan Fluo, görsel estetiği yüksek ürün profilleri ile ortam optimizasyonunu da üst seviyeye çıkarmıştır. Modern ve son nesil klimalar, kullanıcıların yüksek beklentilerini karşılamak üzere tasarlanıyor. Bugün global pazarda satışa sunulan tüm HVAC sistemleri, belli bir standardı ve kaliteyi yakalamaktadır. Bir sistemin ortamda tek başına yeterli bir performans sergilemesi, kullanıcılar açısından oldukça önemli bir kriter. Buna ek olarak; iç dekorasyona uyumluluk ve enerji tasarrufunda erişilen değerler de aranan özellikler arasında. Bahsi geçen bu kreatif sistem karakteri, Fluo’nun üretim politikasına da yön veriyor. FGCN serisinde yer alan ürün, yüksek verim ve performans grafiğiyle, beklentileri karşılayan bir faaliyet sergiliyor.

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 konsol tipi klima, enerjinin daha verimli kullanılması adına geliştirilen İnverter teknolojisine dâhil bir iklimlendirme programıdır. Sürekli devridaim eden sistem, dur/kalk yapan klima tipolojilerine göre daha düşük bir tüketim gerçekleştirir. Standart klimalar, açma – kapama sürecinde yüksek bir kalkış enerjisine ihtiyaç duyar. Ayrıca ortamda ısı kayıpları gündeme geleceğinden, özellikle geniş mekânlarda ve sık kullanımlarda inverter klima tercihi daha yüksek avantaj sağlayacaktır. Klimatizasyon yapan sistemlerde bir saat içinde taşınan ısı miktarı önem taşıyor. Sabit bir hızda faaliyet gösteren sistemlere göre İnverter kompresörlü mekanizmalar, dış etkenli soğuma ve ısınma durumlarına göre en ergonomik kapasite değeriyle faaliyet gösterecektir.

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 Konsol Tipi Klima Sistem Karşılaştırması

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 konsol tipi klima sistem karşılaştırması, hem montaj modeli hem de çalışma prensibi olarak ele alınabilir. Piyasada evsel ve ticarî çözümler arasında en rağbet gören ünite tipi duvara monte modellerdir. Konsol tipi üniteler ise, alçak duvar ve zemin üzeri montajıyla yapılara uyarlanır. Bu iki farklı programın kendine has bazı avantajları bulunuyor. Burada önemli olan yapısal izinlerin imkân verdiği cihaz modelini seçmek ve yapı-sistem uyumluluğunda bir armoni yakalamak. On-off klima modelleriyle bir kıyas yapılacak olursa, enerji tüketimi ve hassas ısı dağıtım kabiliyeti gibi özellikler ön plana çıkıyor. On-off klimalar daha standart kullanıcılar için ideal bir sistem yüzüyken, inverter kompresörlü cihazlar yoğun kullanımlı alanlarda tercih edilmektedir. Fluo ise, bu gruba dâhil klima üretiminde pek çok markanın ürün yelpazesinden daha gelişmiş üniteler vâdediyor.

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 Konsol Tipi Klima Ortam Etkisi

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 konsol tipi klima ortam etkisi, doğal hava sirkülasyonu ve değişebilen kapasite değeriyle pozitif bir sürece işaret etmektedir. Bu cihazda Fluo’nun nitelikli filtre sistemleri dikkat çekiyor. İç atmosferde meydana gelen bozulmalar, kötü kokular, dengesiz ısı dağılımı gibi sorunların önüne geçen cihaz, yaşam alanlarında daha yüksek standartlı bir deneyim yaratmaktadır. Özel kanal ve menfezlerle içe aktarılan ısıl hava katmanları, bireylerin sağlık ve hijyen standartlarına erişimini de kolaylaştırmaktadır. Her bir uç mecraya eşit miktarlı hava dağıtımı sağlayan güçlü an sistemi, ürünün yaşam alanlarına yaptığı pozitif dokunuşu simgeler. Bu cihazı tercih eden bireyler hem daha ekonomik bir kullanım sürecine kavuşacak, hem de daha etkili ve nokta atışı bir iklimlendirme kabiliyetie kavuşacaktır.

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 Konsol Tipi Klima Konforlu Alanlar

Fluo FGCN-121-EI/1JA-N2 konsol tipi klima konforlu alanlar yaratmak ve bireysel refah düzeyini yükseltmek gayesiyle üretilmiştir. Küf ve nem giderme özelliği, uyku modu, arıza terşihisi, zamanlayıcı, otomatik programlar ve kolay bakım gibi ek özellikler, cihazın kullanımını daha konforlu ve özverili bir hâle getirmektedir.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 138