Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 konsol tipi klima

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 konsol tipi klima

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 konsol tipi klima

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 konsol tipi klima, yapılarda zemin üzeri duvar adaptasyonu ile kurgulanır. Bu ayrıcalıklı montaj seçeneği yüksek duvar ve tavan montaj imkânı bulunmayan mimarî kompozisyonlarda büyük fayda sağlar. Fluo’nun bu üretimi, İnverter teknolojisinin gelişmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. 9000 Btu ısı taşıma kapasitesi, mevsim parametreleri ve ortamdaki ısı kayıplarına göre değişebilmektedir. Şartlandırılmış hava aktarım programına bağlı çalışan sistemlere göre; daha düşük bir enerji tüketimi, daha hassas iklimlendirme saplayacaktır. Düşük devir frekansında yüksek verim sağlayabilen akıllı bir yazılıma sahip. Aşırı sıcaklık artışı ve düşüşü gibi olumsuz etkiler de, bu ürünle birlikte ortadan kaldırılmış olacaktır.

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 konsol tipi klima, yapısal değerler açısından da inovatif bir yaklaşım sergiliyor. Bugün klima üretimlerinde, ürün geliştirici mühendisler ve tasarımcılar tarafından ön plana alınan görsellik, Fluo’nun tüm modellerinde karşımıza çıkıyor. Konsol (döşeme) tipi iç ünitelerdeki zarafet ve hafiflik, modern hassasiyetlerle üretilmiş bir sistem profili yansıtıyor. Bireysel beklentiler son trendler ve teknolojik atılımlarda daha yüksek bir seviyeye ulaştı. Böylece standart hava işlemcilerinden beklenen ısı sağlama kavramı, daha da genişleyerek ortam optimizasyonu ve estetik gibi değerleri de gündeme getirdi. Daha minimal tasarımlar, güçlü sistemlerle yep-yeni bir klima algısı meydana getirdi.

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 Konsol Tipi Klima Elektrik Tüketimi

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 konsol tipi klima elektrik tüketimi, Efficiency – 10 DC İnverter teknolojisi ile asgarî düzeye indirgenmiştir. İnverter kompresörler, sistemde ısı taşıma miktarını ve hızını ayarlayan akıllı organizmalardır. Üst limit olarak cihaza kazandırılan kapasite değeri, inverter tahrikli kompresörlerle ortam koşullarına göre değiştirilebilir. Gerekli hâllerde en yüksek kapasitesiyle faaliyet gösteren cihaz, ortamda ısı dengesi sağlamak üzere çalıştığında düşük bir tüketim yönetimi gerçekleştirir. A++ enerji sınıfına sahip model, oldukça bütçe dostu bir enerji tüketimi sağlayacak, yıllık tüketim oranlarını büyük oranda düşürecektir.

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 Konsol Tipi Klima Yüksek Performans

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 konsol tipi klima yüksek performans ve verimli çalışma prensibine bağlıdır. Dış atmosferde sıcaklık uç değerlerde düşme ve yükselme eğilimi gösterir. Böyle iklimsel karaktere sahip bölgelerde, kısıtlı sistemlerin kullanımı yeterli performansı sergileyemez. Fluo’nun konsol tipi  klima cihazlarında ise geniş bir çalışma aralığı mevcut. Böylece ekstrem hava şartları bile, sistem tarafından olumlu bir geri dönüşle karşılanabilmektedir. Cihazın iklimlendirme sürecinde performansını arttıran diğer bir özellik ise, güçlü fan motoru ve hava aktarımında çok yönlü çalışan kanat düzeneğidir. Konforlu bir iş ve yaşam alanı sağlamada, homojen ısı dağılımı büyük önem taşıyor. Nominal değerler baz alındığında sistem, hem eşit hem de dengeli bir hava dolaşım programı sağlayacaktır.

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 Konsol Tipi Klima Özellikleri

Fluo FGCN-101-EI/1JA-N2 konsol tipi klima özellikleri, kontrol sisteminin sağladığı kolaylıklardan başlar, mod ve programların vâdettiği özel klima kullanım seçeneklerine kadar geniş bir kulvarda sıralanabilir. Montaj ensekliği ve enerji yönetimi cihazın önde gelen avantajları arasında yer alıyor. Bundan başka daha pek çok teknik donanıma sahip üründe yer alan özellikler şu şekildedir:
• Kumanda: Geniş LCD ekran kolay kontrol sağlar. Isı algılayan sensörler ile sistem beynine gereken değerleri aksettirir.
• Tasarım: Hafif gövde ve zarif ön panel, dekoratif ögelere yüksek uyumluluk sağlar.
• Zamanlama: Gün içinde arzu edilen bir zaman dilimine cihaz önceden ayarlanabilir.
• Arıza: Olası arıza ve sistem hatalarına karşı mukavemetli bir mekanizmadır. Herhangi bir aksama durumunda hata tanılama ve raporlama kabiliyeti bulunmaktadır.
• R-410A gazı: Bu akışkan gaz atmosfer üzerine olumsuz etkiler göstermemektedir.
• Fan sistemi: DC fan motoru ve geniş fan kanatları, etkili bir transfer sağlar.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 141