Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/fluokli/public_html/makaledetay.php:1) in /home/fluokli/public_html/makaledetay.php on line 89
Fluo Klima Size Uygun Ödeme Seçenekleri Sunar.Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 yer-tavan tipi klima

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 yer-tavan tipi klima

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 yer-tavan tipi klima

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 yer-tavan tipi klima, markanın multi split - merkezî sistem grubuna dahil bir iklimlendirme çözümüdür. Bir dış üniteye 16’ya kadar iç hava işlemci klima bağlantısına imkân verir. Tüm iç üniteler, birbirinden bağımsız olarak aktif ve pasif konumda tercih edilebilmektedir. Ayrıca her bir yapısal bölmede, farklı ısı değerlerine ulaşmak da mümkün. Bu cihaz, iki farklı yapı segmentine adapte edilerek ortama uyarlanabilir. Burada önemli olan, mimarî özelliklerin izin verdiği montaj alanının tespiti olacaktır. Ayrıca cihazdan alınacak verim açısından da, yapıya en uygun lokasyonun tercih edilmesi gerekiyor. Odalara ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılamak üzere monte edilen split iç üniteler, tek bir merkezî kumanda ile idare edilebiliyor. Bu alternatifli kontrol olanağı, program ve çeşitli modlar arasındaki geçiş sürecini daha basit ve ivedi bir hâle getirmektedir.

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 yer-tavan tipi klima, strüktürel kompozisyonlara rahat bir kurulum imkânı tanır. Farklı amaca hizmet eden ve dekoratif oluşumu tamamlanmış iç hacimlerde, herhangi bir ön hazırlık sürecine gerek kalmaksızın montajlanabilir. Bu aynı zamanda kurulum maliyetini de düşürüyor. Basit kurgu, pratik kurulum ve az işçilik, sürecin bütçeyi sarsmadan tamamlanmasını sağlıyor. Yer-tavan tipi üniteler, bugün değişen iklim ve ortam koşullarına en yüksek uyumu gösteren sistemler arasında. Derli toplu gövdesel yapısı ve modern ön panel formu, görünüm ve ahenk bakımından da fayda sağlayacaktır.

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 Yer-Tavan Tipi Klima Montaj Opsiyonu

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 yer-tavan tipi klima montaj opsiyonu, her bir oda ve hücre için ayrı ayrı projelendirilebilir. Burada bazı hususi noktalara eğilmek ve en ergonomik projeyi hayata geçirmek önem taşıyor. İmalat programında mekanizmalara dâhil edilen avantajlar ve kabiliyetler, ancak doğru bir kurgulama ile sağlanabilir. Çalışma ve kullanım açısından üst düzey bir deneyim arzu ediliyorsa, yol haritasının doğru belirlenmesi gerekiyor. Özellikle esnek montaj kimliğine sahip bu tip cihazlar, değişen şartlara göre alana kazandırılır. Bu yüksek kapasiteli, enerji verimlilik odaklı sistemin iç ünite montajında alternatif montaj seçenekleri aşağıdaki gibidir:

1. Yatay olarak tavana monte edilebilir.
2. Dikey olarak zemin üzerine veya alçak duvar konseptiyle uyarlanabilir.

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 Yer-Tavan Tipi Klima Yüksek Verim

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 yer-tavan tipi klima yüksek verim, üst düzey performans ve enerji verimlilik ilkesiyle üretilmiş bir sistemdir. Program seçimi ve modalar arası geçiş oldukça hızlı bir şekilde sağlanır. Hava geçişi yumuşak ve dengeli bir dağılım prensibine sahiptir. İnsanların iş ve yaşam alanlarında doğal bir atmosfer yaratır. Filtreler, fiziksel ve zihinsel sağlık şartlarına uygun bir hava standardı yaratır. İş yerleri ve ofislerde bu tip klima tercihi, bireylerin iş gücü verimini pozitif yönde etkiler. Teknik düzeyi yüksek sistem yazılımı sayesinde, akıllı ve dinamik bir aktivasyon sağlayan sistem, bugün pek çok yapı türünde karşımıza çıkıyor. Kullanıcı geri dönüşleri açısından da olumlu bir tablo çizdiğini söylemek mümkün. Yeni çapın gereksinimlerini karşılayan bu özel ürün, gelişen dünyada daha modern ve şık tasarım programları ile ortamlara hareket kazandırmaktadır. Görsel estetik ve enerjik çalışma kavramlarının sentezini, Fluo’nun bu üretim grubunda fazlasıyla görmekteyiz.

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 Yer-Tavan Tipi Klima Akıllı Sistem

Fluo FGC-251-EI/1JA-N2 yer-tavan tipi klima akıllı sistem sayesinde az müdahale ile daha fazla iş gücü sağlamaktadır. Bunu mümkün kılan otomatik modlar ve özel programlar mevcut. Özellikle enerji kesintisi gibi durumların akabinde, tekrar aynı programla devreye girebilme özelliği oldukça dikkat çekici. Standart sistemlerde kullanıcı talimatı ile buz çözme eylemini gerçekleştiren iç mekanizma, bu üründe gerekli zaman diliminde otomatik olarak devreye girmektedir. Tüm bu yenilikçi sistem yaklaşımı, kullanıcılara daha özel bir klima deneyimi vâdediyor.

http://vrfklimabayi.com                 https://vrfsistemi.net

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 154