Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

FLUO FFH(12)EA-K3DNA1A/I KANAL TİPİ KLİMA

FLUO FFH(12)EA-K3DNA1A/I KANAL TİPİ KLİMA

FLUO FFH(12)EA-K3DNA1A/I KANAL TİPİ KLİMA

Fluo FFH(12)EA-K3DNA1A/I kanal tipi klima, binalarda çoklu birimlerin iklimlendirilmesi yönünde üretilmiş bir sistem. Farklı bölmelerin ısıtılması ve soğutulması gereksinimlerinde, birden fazla dış üniteye ihtiyaç duymadan tek bir merkezden yönetilen iç ünitelere sahiptir. Bu sayede daha düşük maliyetli bir kurulum ve yapıların dış yüzeylerinde az alan işgali gibi avantajlar gündeme gelmektedir. Ofisler, ticarî alanlar, konut ve villalar, mağazalar ve sosyal yapılar için oldukça kârlı olan bu sistem, farklı alanlarda uyum sağlaması için idealize edilmiştir.

 

Sistemin çalışma prensibi; merkezî bir kontrol ünitesinden tüm hava işlemcilerinin idare edilmesine dayanmaktadır. Burada en spesiyal nitelik, dış üniteden sağlanan enerjinin iç sistemlere transferiyle yaratılan multi kullanım imkânı. Her bir iç

Ünite, dış birimden sağladığı bu enerjiyi özel bir kullanımla ortamlara aktarabilir. Eş zamanlı ısıtma ve soğutma programları her bir oda için ayrı ayrı aktif edilebilmektedir. Bu özellik, daha ekonomik boyutlu bir klima kullanımı sağlamaktadır.

 

Fluo FFH(12)EA-K3DNA1A/I kanal tipi klima, her bir yapı segmenti için ayrı ayrı tasarlanabilmektedir. Bir mahalde kanal tipi klima modellerinden seçmeniz, diğer alanlarda da aynı tipolojinin kullanılma zorunluluğunu yaratmaz. Fluo’nun kanal tipi klima grubunda yer alan bu ürün; harcadığı enerji ve yüksek verimlilik düzeyi bakımından nitelikli bir portföye sahip. Son jenerasyon sistemlerin gelişim düzeyini bu üründe tam anlamıyla yakalamak mümkün. Yükleri fazla olan ve geniş hacimli mekanlar için sistem etkili bir performans sağlıyor. Görüntü ve hava kirliliği yaratan iptidai klimalardan her yönüyle ayrılan modern Fluo serisi, kanal tipi kategorisinde yer alan bu ürünle geniş kitlelere hitap etmektedir.

 

Fluo FFH(12)EA-K3DNA1A/I KANAL TİPİ KLİMA'da Enerji Verimliliği

Fluo FFH(12)EA-K3DNA1A/I kana tipi klima enerji verimliliği ile yıllık tüketim oranlarını düşürmektedir. Yaz ve kış aylarında gereken ısı ihtiyacını karşılayan ve bu süreçte oldukça düşük bir tüketim sağlayan sistem, bütçe dostu çözümler arasında yerini almıştır. Kanal tipi klimalar, merkezî bir çalışma prensibine sahip. Bu esasla iç birimlere iletilen hava akışı, oldukça düşük bir güç tüketimi ile sağlanabiliyor. Cihazın enerji sarfiyatında gösterdiği performans, ortamların iklimlendirilmesinde de üst düzey bir grafik sergiliyor.

 

Yapı dış yüzeylerinde ve kullanım alanlarında, sitem birimlerinin görünen yüzleri oldukça hoş bir görsel efekt yaratmaktadır. İnce bir işçilik süreci sonunda tasarlanan ön panel, dekoratif unsurlara pozitif bir etki sağlar. Ufaltılmış ve daha derli toplu bir görünüme kavuşturulmuş iç ünite gövdesi, yapılarda gizli bölmelere adapte edilerek daha sâde bir sunum gerçekleştirir.

 

Fluo FFH(12)EA-K3DNA1A/I KANAL TİPİ KLİMA Kaliteli Hava

Fluo FFH(12)EA-K3DNA1A/I kaliteli hava sağlayan özel filtrelerle donatılıştır. Bu toz filtreler, kolay bir şekilde cihazdan sökülerek yıkanabilir. Uzun vâdede daha garantili bir kullanım sağlayan kolay bakım özelliği, her kullanımda taze hava imkânı vermektedir. İç mekânlarda solunan havanın işlenmesi, klima sistemleri için yeni bir özellik. Yalnızca ısıtma ve soğutma kabiliyetli geleneksel çözümler, bugün kaliteli hava beklentisinin karşılanmasında yetersiz kalıyor. Fluo, son yıllarda gelişen ve yükselen marka düzeyini havaya yaptığı olumlu etkiler ile perçinlemiştir. Hem sağlık hem de konfor şartlarını esas ala Fluo sistemleri, nitelikli hava sağlamada büyük bir kabiliyete sahip.

 

Fluo FFH(12)EA-K3DNA1A/I Kanal Tipi Klima'da Özel Kontrol

Fluo FFH(12)EA-K3DNA1A/I özel kontrol imkânı sağlayan bir iç yapılanmaya sahip. İç birimler, dış kondensten aldıkları enerjiyi kullanıcı verilerine uygun şekilde ortama akseder. Bu süreç, LCD panelli uzaktan kumanda ile oldukça rahat bir şekilde sağlanabiliyor. Cihazda yer alan otomatik modlar ile kullanıcı konforu daha da özelleştirilmiş. Otomatik yeniden başlatma ve akıllı buz çözme özelliklerinin yanı sıra; hızlı ısıtma ve soğutma kabiliyeti  ortamda hava dengesinin daha ivedi bir şekilde sağlanmasında birebirdir.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.


Görüntülenme : 183