Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

FLUO FFH(09)EA-K3DNA1A/I KANAL TİPİ KLİMA

FLUO FFH(09)EA-K3DNA1A/I KANAL TİPİ KLİMA

FLUO FFH(09)EA-K3DNA1A/I KANAL TİPİ KLİMA

Fluo FFH(09)EA-K3DNA1A/I kanal tipi klima, markanın multi sistem grubunda yer alan ve görsel kazanımı yüksek iklimlendirme çözümlerinden biri. Kanallı tip klimalar, ön panelde yer alan kanallar aracılığıyla hava alışverişi yapar. İnsanların soluduğu havadaki negatif etkiler menfezlerden absorbe edilirken, kanallardan da işlenmiş, hijyenik hava kitleleri ortama aktarılır.  Fluo’nun bu serisi, özel bir tasarım programıyla piyasaya sürülmüştür. Gövde tasarımında minimal bir hacim hedefleyen ürün geliştiriciler, 200mm’lik ünite kalınlığı ile dikkat çekici bir yeniliğe imza attılar. BU gelişmiş sistemler, daha konforlu bir kontrol mekanizması ile üretilmektedir. İnsanların sisteme aktardıkları veriler, bir LCD ekran aracılığıyla oldukça pratik bir şekilde sağlanmaktadır. Bu LCD ekranlı akıllı kumanda, ara kablo gerekmeksizin sisteme bilgileri iletiyor. Böylece oturduğunuz yerden arzu edilen klima performansını elde etmeniz mümkün.

 

Fluo FFH(09)EA-K3DNA1A/I kanal tipi klima, konutlarda ve ticarî yapılarda hem kullanıcı kolaylığı hem de bütçe dostu yaklaşımıyla tercih edilebilecek bir multi split sistemdir. Fluo, iklimlendirme programlarının üretim ve gelişiminde, daha kompakt gövdelerle iç alan uyumluluğu ve pratik kullanım gibi kavramlar üzerinde durmaktadır. Bunlardan başka, ekonomik çözümlerle daha çok kullanıcıya ulaşmak gayesini taşıyan marka; daha güçlü ve verimli sistemlerle memnuniyet düzeyini arttırıyor. Klimalardan beklenen performans ve verimlilik gelişen teknolojik imkânlarla artış göstermektedir. Fluo bu seride sessiz bir çalışma prensibi sağlayarak, birey ve kurumların konfor düzeyine pozitif etki etmeyi başardı. Farklı kapasite ve montaj kabiliyetleriyle üretilen Fluo ürünleri, değişen iklimsel ve yapısal yükleri karşılayacak bir çeşitliliğe sahip.

FLUO FFH(09)EA-K3DNA1A/I KANAL TİPİ KLİMA Fluo Multi Split Klima

 

Fluo multi split klima, yapılarda yer alan segmentlerin ısıtılması ve soğutulmasında en etkili çözümlerden biri. Bahsi geçen

FFH(09)EA-K3DNA1A/I serisi, multi özelliği ile birden fazla iç ünite adaptasyonuna izin verir. Böylece her bir yapı hücresi için ayrı bir sistem kurgusuna ihtiyaç duyulmaz. Bu sistem karakteri, aynı zamanda hem kurulum maliyetini düşürmekte hem de kullanımda daha yüksek avantajlar sağlamaktadır. Multi sistemler; ağırlıklı olarak iş ve yaşam alanlarında, küçük çaplı işletmelerde ve ofislerde ideal bir uygulamadır. Tek bir dış üniteye 5 hava işlemci klima bağlanabilmesi ve merkezî yönetim imkânı bu cihazların tercih edilmesinde rol oynuyor. Odalarda eş zamanlı ısıtma ya da soğutma gereksinimlerini karşılayan sistem, tek tek idare edilebilir iç ünitelere sahip. Her bölmede ayrı ayrı aktif ve pasif konumda tercih edilebilir. Yine ortamların değişen ısı değerleri, her bir oda için kişiselleştirilebilmektedir.

 

Fluo FFH(09)EA-K3DNA1A/I  Kanal Tipi Klima Avantajları

Fluo FFH(09)EA-K3DNA1A/I avantajları arasında en dikkat çekici olanı; dış ortam sıcaklıklarının uç değerlere ulaşması hâlinde bile sistemin herhangi bir performans kaybına uğramamasıdır. Sistemi tercih eden kullanıcılar, binâ genelinde yer alan birçok odanın tek merkezden iklimlendirilmesini sağlayabiliyor. Dış ünitenin daha kreatif bir üretim programına tâbi tutulması ile, daha minimize edilmiş bir sistem organı elde edilmiştir. Böylece binâların dış cephe kompozisyonları sistemden en az etkiyi görüyor. Düşük desibelli aktivasyon kabiliyeti, geleneksel klimaların yarattığı gürültülü ortam sorununu ekarte etmektedir. Cihaz, özel bir ön panel tasarımına sahip. Bu yönüyle mimarî dekorasyona ve yapıların görsel niteliğine zarar vermeden uyarlanabilir. Uzun süreli kullanımlarda, multi sistemler büyük avantaj sağlıyor. Cihaz, ortam ısısını korumaya yönelik bir faaliyet sergilemekte ve gün boyu değişen ısıl değerlere karşı akıllı bir dengeleme sağlamaktadır.

 

Sistemin kazanımlarından biri de, hava dağıtım programındaki üst düzey kabiliyet. Kanallardan ortama salınan hava katmanları, homojen bir dağılımla tüm alana yayılır. Böylece mekânda her bir birey eşit şartlarda bir iklimlendirme programına kavuşturulmuş olur. Niteliği ve kalitesi arttırılmış hava molekülleri, sağlık standartları bakımından da yüksek bir ivme sergiliyor. Solunan havanın parazit, mikroorganizma ve partiküllerden arındırılması hem yaşam enerjisine hem de çalışan verimine pozitif bir katkı sağlar. Sterilize edilmiş hava, alerjik reaksiyonların ve solunum yolu hastalıklarının azaltılması bakımından da önem arz ediyor.

 

Fluo FFH(09)EA-K3DNA1A/I Kanal Tipi Klima Montajı

Fluo FFH(09)EA-K3DNA1A/I kanal tipi klima  montajı oldukça pratik. Dış kondens, yapıların atmosfere açık alanlarına uyarlanmaktadır.Multi sistem de iç üniteler ise, iklimlendirilmesi istenilen alanda tavan arası, dolap içi gibi bölmelere gizlenebilmektedir. Cihaz adapte edildiği alandan tüm iç mekân geneline yüksek hacimli ve homojen bir hav akışı sağlıyor. Kullanıcı konforunun üst düzeyde tutulduğu bu Fluo üretimi, ekonomik ve kontrol avantajları ile kullanıcıları beklemektedir.

  • http://vrfklima.blog
  • http://vrfklima.net
  • http://vrfklimabayi.com
  • https://vrfsistemi.net
  • https://fluoklima.net/hakkimizda
  • http://vrfklima.net
  • Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.


Görüntülenme : 159