Klima'ya Dair Bilmedikleriniz

Çankırı Fluo Klima

Çankırı Fluo Klima

Çankırı Fluo klima

Çankırı Fluo klima, acil servis desteği ve geniş ürün konseptiyle lider firmalardan biri. Uzun yıllardır sektörde hem yurt dışı hem yurt içi faaliyetlerini sürdüren firma, inovasyon ilkesiyle hareket etmektedir. Sezon geçişlerinde geliştirilmiş serilerle piyasada yerini alan marka, uygun fiyat garantili bir hizmet sağlıyor.

Konutların ısıtılması ve soğutulmasında çok fonksiyonlu inverter klimalarla bireysel çözümler yaratıyor. VRF klima sistemleri programlarıyla da çok daha kompleks yapılarda ayrıcalıklı bir iklimlendirme sağlıyor.

Fluo klima seçimi nasıl yapılmalı?

Markanın evsel, hafif ticari ve ticarî klima serilerinden en ergonomik projeyi yaratmak mümkün. Fluo; bu süreci sağlayan bayi ve servisleriyle çok yönlü bir kurumsallığa sahip. Öncelikle gelen taleplere göre bir yol haritası belirlenmektedir. Fluo klima kurulum hizmetinde ilk adım, yapının geniş kapsamlı incelenmesi esasına dayanıyor.

Bu uygulama, güç ve kapasite tayini açısından oldukça önemli. Her yapısal yük için farklı bir donanım gerekli olmaktadır. Gerek sistem kapasitesi gerek üfleme kabiliyeti, yapının tahlil edilmesini gerekli kılmaktadır.

Gerekli hesaplamalar yapıldıktan sonra, bireysel beklentiler ışığında bir ürün sunumu gerçekleştirilir. Kullanıcı tarafından tercih edilen model için tesisat ve kurulum projesi hazırlanır. Hızlı ve pratik adaptasyon imkânı veren çankırı Fluo klimalar, çok kısa sürede kullanıma hazı hâle gelecektir.

Çankırı Fluo klimalarda enerji verimliliği nasıl?

Markanın en büyük getirilerinden biri, enerji yönetiminde yüksek verimli sistemler yaratması. Avrupa standartlarında Ecodesign kriterlerini baz alan firma, düşük işletme maliyetiyle dikkat çekiyor. Büyüyen iç ortam hacimleri, daha yoğun bir enerji sarfiyatına neden olur.

Fluo en geniş ve kompleks yapılarda bile %50’lere varan bir tasarruf garanti ediyor. Çoklu split klimalarda ve VRF sistemlerde A+++ enerji sınıfıyla kullanıcı bütçesini rahatlatıyor.

Çankırı Fluo Klima Sistemi

Çankırı Fluo klima sistemi, inverter kompresörlü bir iç sistematiğe sahiptir. İnverter cihazlar, farklı mekanizmalarda kullanılan bir güç yönetim birimi. Klimaların ısı aktarımında harcayacağı enerjiyi ve saatlik dilimlerde ortama taşıyacağı ısı miktarını bu kompresörler belirler.

Dış müdahale gerekmeksizin cihazın hızını düşürüp yükseltebilmesi, gereksiz ‘dur kalk’ları ve enerji sarfiyatını da saf dışı bırakmaktadır.

Fluo klimalarda enerji verimliliği yükselten birincil unsur bu özel kompresörler. Ayrıca ortama kazandırılan ısının uzun süre korunabilmesi de yine fazla güç tüketiminin önüne geçmektedir.

Çankırı Fluo vrf Klima Sistemleri

Çankırı Fluo klima sistemleri, kurulumda sağladığı ekonomik ve pratik avantajları kullanımda da vâdetmektedir. Hem programlamada hem de gerekli bakım müdahalelerinde basit ve hızlı bir uygulama alanı yaratır.

Fluo klima sistemlerinde kullanım pratiği nasıldır?

Klima deneyimini iyileştirmek ve daha modern bir süreç yaratmak oldukça önemli. Fluo bu hususta da ayrıcalıklı bir marka. Sistemlerin merkezî Bina Yönetim Sistemi’ne bağlabilir olması, uzaktan yönetim imkânı veriyor. Ayrıca çoklu sistemlerde tek tek kumanda edilebilmektedir.

Fluo klimalarda müdahaleyi azaltan bir özellik de, enerji kesintisi sonrasında otomatik yeniden başlatma modu. Bu sayede sistem önceki operasyonda tekrar devreye girecektir. Dış ünitedeki buzlanmaya yönelik de gelişmiş bir çözüm vadediyor. Takip gerekmeden otomatik buz çözme, nem alma ve küf engelleme kabiliyeti mevcut.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf klima sistemleri 5 yıl garantilidir.


Görüntülenme : 95