KASET TİPİ KLİMALAR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ

620

KASET TİPİ KLİMALARIN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Kaset tipi ürünlerin kanat özelikleri yatay ve dikey yönde açılabilmektedir. Kaset tipi klimalar hızlı nem alma özelliklerine sahip olan ürünlerdir. Özellikle sağlık problemleri yaşayan insanlar için etkili olan ürünlerdir. Kaset tipi klimalar burun tıkanıkları ve üst solumun yolu enfeksiyonlarında hava akışını düzenli yapan ve alternatif kullanım sunan ürünlerdir. Enerji verimliliği sağlar. En ucuz montaj kolaylığı sunan ürünlerdir. Üstün Japon teknolojinde üretilen ve her türlü ortama uygun olan ürünlerdir. İsteğe bağlı özel ölçümlerle üretilir. Soğutma ve ısıtma sektörlerinde sağlıklı ve temiz kullanımlar sunan ürünlerdir. Şık tasarımları bulunur. Sessiz çalışırlar. Pozitif iyon taşıyan ürünlerdir.

KASET TİPİ KLİMALAR VE ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Doğal ve benzersiz kullanım sunan güçlü geniş platformlara sahip ürünlerdir. Kimyasal buhar ve tozlarına karşı son derece dayanıklıdır minimum enerji modunda çalıştıkları için üstün kalitede enerji tasarrufu sağlarlar. TSE belgeli olan ürünlerdir. Yüksek randıman alacağınız ürünlerdir. Kaset tipi klimalar A tipi enerji seviye ve düşük enerji kapasitesi harcaması ile bilinmektedir. İç mimari açısından mükemmel kalitede desteklenen ve duvara merkezi sistem şeklinde monte edilen ürünlerdir. Hava akımı konusunda ise her alana uygun ısı yayması ile bilinen ürünlerdir.

Kaset tipi klima iyon oranının dengelenmesinden dolayı birçok bronşit gibi hastalıkların tedavisinde uygundur. İnsanların kendilerini rahat etmelerini sağlayan ürünlerdir. Kaset tipi klimalarda arıza bakım işçilikleri kolaydır.