Fluo Klima’nın Farkı

440

Klima, bir ortamın sıcaklığını istenen şekilde arttırabilen veya azaltabilen ve ortamdaki fazla nemi alarak ferah bir ortam sağlayan araçlardır. Yapılan araştırmalarda insanların belirli sıcaklık ve nem aralığında daha rahat ettiklerini göstermektedir. Sıcaklık için 20 ile 27 derece arası, nem için ise % 30 ile % 60 arası değerler insanların rahat ettiği aralıklardır. Bu aralıkların dışındaki değerler rahatsızlık hissinin ortaya çıkmasına sebep vermektedir. İşte klimalar bulunduğu ortamın değerlerini bu aralıklara ayarlamamızı sağlamaktadır ve bu şekilde insanlara ferahlık hissi vermektedir. Fluo klima fiyatları 2017.

Klimalar gelişen teknolojiler ile birlikte her yen modelde daha değişik özellikleri kullanıcılarına sunmaktadır. İlk zamanlarda çok fazla enerji sarf ettiği için kullanıcı sayısının kısıtlı kalması kaçınılmaz idi. Fakat sonrasında hem klimalar kendilerini geliştirmiş hem de daha uygun                 fluo klima fiyatları 2017 satın alınma imkanı doğmuştur.

Klimalar kullanılacağı yere göre çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlar;  duvar tipi klimalar, yer tavan tipi klimalar,fluo salon tipi klimalar, kanallı tip klimalar, kaset tipi klimalar ve inventer klimalardır. Bu klima türleri kullanılış amaçlarına ve yerlerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; klimanın kullanılacağı alan büyük ise fluo salon tipi klima kullanmanız önerilmektedir. Toplantı salonu, camii, restoran ve mağazalarda fluo salon tipi klimalar kullanılmaktadır.

Klimalar, fluo klima fiyatları 2017, çeşitleri ve modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Alanında uzman ekiplerimiz size her konuda yardımcı olacaklar.