Elazığ Klima

925
Elazığ vrf klima
elazığ fluo klima

Elazığ Klima

Elazığ klima , ticari ve ev tipi çözümlerle adından söz ettiren bir marka. Bireysel ve kurumsal düzeyde projelendirmeler sağlayan Fluo klima , her yapı karakterine opitimize edilmiş bir program gerçekleştirmektedir.

Aradığınız klima ve bu sistemden ek beklentileriniz istikametinde bir ürün kategorisi oluşturabilirsiniz. Fluo en uygun klima teknik ekibinin deneyimi ve yenilikçi anlayışı ile sağlıklı bir sistem kurulumu sağlanabilir.

Evsel duvar tipi ve VRF klima seçenekleriyle çok faklı iş/yaşam alanlarına hitap eden Fluo, ekonomik hizmet anlayışıyla faaliyet sergilemektedir. Artan ve azalan sistem kapasiteleri, değişen hacimlerde etkili bir ısıtma / soğutma sağlar. Bu geniş ürün alternatifleri sayesinde, kullanıcı kitlesi de çeşitlidir.

Elazığ  klima ürünleri nelerdir?

Bir kapalı mahâlde iklimlendirme sağlayan envaiçeşit üretim grubu bulunmaktadır. Bunlar hem sistem gücü hem de kabiliyetler bakımından farklı gruplarda satışa sunulurlar. Fluo elazığ klima ; gelişen teknolojiyle beraber sektörün içerdiği tüm üretim kollarında hizmet veriyor.

Konutlarda hacimsel değerler kadar ısı yükleri de farklılık arz eder. İş yerlerinde de ofis ve katlı binalarda değişen bir iklimsel gereksinim gündeme gelir. Markanın geniş ürün kataloğunda; ev tipi, ofis tipi ve büyük ticarî merkezlere uygun pek çok çözüm bulunuyor.

Fluo Elazığ VRF klima  serisi özellikleri nelerdir?

Fluo; VRF üretici firmalar içinde Doğu-Batı doğrultusunda bir faaliyet alanına sahip. Bölgesel uyumluluk adına düşük ve yüksek sıcaklıkları karşılayan üniteler tasarlıyor. Ticarî çözümler arasında modern bir yaklaşım getiren VRF’ler, marka deneyimiyle paralel bir performans sergiler.

Bu cihazların üretiminden kurgu sürecine kadar yüksek bir deneyim gerekiyor. Fluo VRF serisi; iç ve dış ünite kabiliyetleri, çalışma prensibi ve görsel tasarım açısından farklılık arz etmektedir. Bununla birlikte Fluo VRF’lerin genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

• Turbo ısıtma ve soğutma
• Çevre dostu akışkan
• DC İnverter kompresörler
• Düşük ve yüksek kapasiteli dış üniteler
• Minimal ses seviyesi
• Otomatik buz çözme
• Otomatik yeniden başlatma
• Kolay bakım ve sorun giderme
• Arıza tanılama
• İyon filtreler
• Zamanlayıcı modu
• Yıkanabilir menfez ve ön kapak
• Hafif tasarım kasa
• Şık görünüm
• Düşük tüketim

Elazığ Klima Sistemi

Elazığ klima sistemi, yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla üretilmektedir. Evsel ve endüstriyel çözümlerde yeni çağın tüm olanakları, firmanın üretim stratejisini belirler. Ortamda ferahlık ve konfor kavramları arttırılarak, iş gücü ve istirahat süreçleri daha sağlıklı bir zemine yayılır.

Yeni sezon sistemlerde bir önceki kullanıcı referansları baz alınarak, ek değerler üretime enjekte edilir. Bu kurumsal hizmet platformu sayesinde Fluo, araçlardan konutlara, iş yerlerinden kamu kurumlarına kadar uzanan bir marka değeri yaratmıştır.

Fluo klima VRF Klima sistemleri, klinik ölçümler ve bilirkişi raporları doğrultusunda organize ediliyor. Hangi iklim tipinde nasıl bir sisteme ihtiyaç duyulacağını hesap eden bir yol haritası belirleniyor. Yapıların ısıl etkenleri ve kullanım alanı proje verileri de yönelimi belirleyen doneler arasında. Ayrıca; gelen talepler de sürece eklenerek, kullanıcı açısından en yüksek kazanımlar hedef alınıyor.

Elazığ Fluo Klima Servisi

Elazığklima servisi , yıl boyu günün her saati daha konforlu bir kullanım sağlamak üzere faaliyet göstermektedir. Hem kurulum öncesi hem de kullanım aşamasında bireyleri destekleyen bir kurumsallık mevcut. Gerekli müdahaleleri en ivedi şekilde hayata geçiren firma, arıza ve bakım taleplerinde memnuniyet verici bir hizmet sunuyor.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.